1 2 3
4 5 5 7
intensityfamily.jpg intensityfamily.png
captureandplayback.jpg

Niesamowita jakość  zgrywania


 i odtwarzania przez HDMI 


Intensity pozwala zgrywać i odtwarzać materiał wideo w niesamowitej cyfrowej  jakości HDMI oraz przez wejścia/wyjścia  analogowe typu komponent, chinch, S-video   zarówno w SD jak i w HD. 

Intensity wyposażona jest we wszystkie rodzaje złączy wideo potrzebnych do podłączenia kamer, dużych ekranów TV, projektorów czy konsoli..

Rózne modele Intensity są  dostępne w szerokim wyborze w wersjach na złącze  PCI Express, USB 3.0 lub na super szybkim Thunderbolt™ technology !   View models >

professionalperformance.jpg

Najwyższa jakość wideo

Wiekszość kamer z segmentu konsumenckiego kompresuje  materiał wideo  HD  aby  zmieścić jak najwięcej  filmu na dysku lub kasecie.

Niestety przy edycji wideo ten sam skompresowany materiał musi być dekodowany klatka po klatce co bardzo obciąża procesor CPU komputera i

ogranicza mozliwości edycji  w czasie rzeczywistym. Zgrywając bezpośrednio przez karte Intensity  omijamy kompresje kamery i materiał wideo jest nagrywany bezpośrednio z matrycy kamery, tak więc tanie kamery mogą być w ten sposób używane do nagrywania materiału FULL HD w najwyższej  jakości BROADCAST !

 

usb3thunderbolt.jpg

PCI Express, USB 3.0 lub Thunderbolt™


Łatwo jest dodać  wspaniałe możliwości  kart   Intensity do Twojego laptopa , komputera stacjonarnego czy stacji roboczej ! Dostępnych jest kilka różnych modeli karty Intensity  które podłancza się do komputera za pośrednictwem złącza  PCIe, USB 3.0 lub  technologii Thunderbolt™ . Intensity korzysta z  najnowszego  standardu USB 3.0 i technologii Thunderbolt™ z najszybszym transferem danych. Teraz mozliwe jest zgrywanie  nieskompresowanego materiału wideo 1080 HD  na przenośnych urządzeniach zasilanych z komputera. Laptop i przenośne urządzenie Intensity  do pracy w terenie, teraz  to jest możliwe !


Wybierz coś dla siebie z wielu modeli Intensity 

intensitypro1.jpg

Intensity Pro

Intensity Pro jest kartą na złącze PCI express dla komputerów stacjonarnych. Połączenia HDMI są wbudowane na śledziu karty  natomiast na wyposażeniu jest  kabel-przejściówka  z wejściami/wyjściami  analogowymi typu komponent, composite , S-Video oraz Audio.
Read more >

intensityshuttle2.jpg

Intensity Shuttle

Intensity Shuttle to idealne urządzenie przenośne idealn dla laptopów lub do szybkiego

przenoszenia między komputerami stacjonarnymi.

Dostępne w dwóch wersjach najszybszej   Thunderbolt™ lub  technologii USB 3.0 .

Read more >

intensityextreme3.jpg

Intensity Extreme

Intensity Extreme to solidny sprzęt  w aluminiowej obudowie a do tego pięknie zaprojektowany. Podłączenie do komputera za pomocą złącza  Thunderbolt™ technology.
Read more >


videostandards.jpg

Professional Video Standards

Intensity oferuje komfortową prace ze skompresowanym lub nieskompresowanym materiałem wideo w standardach PAL/NTSC aż do pełnego FULL 1080 HD video. Możliwe jest nagrywanie  w czasie rzeczywistym gier , archiwizacja rodzinnych filmów czy też  tworzenie wspaniałych filmów  wideo w pełnej jakości broadcast !

Do karty dołączone jest oprogramowanie Media Express z możliwością pełnego zgrywania i odtwarzania materiału wideo bez konieczności posiadania dodatkowego softu

truehdmiconnectors.jpg

Cyfrowe złącza HDMI 

Intensity posiada połączenia HDMI oferujące najwyższą jakość  i jednocześnie będące światowym standardem dla cyfrowych urządzeń wideo .Za pomocą  HDMI możemy uzyskać obraz full HD w pełnej jakości oraz cyfrowy dźwięk na plaźmie czy innym odbiorniku.  Read more >

qualityanalog.jpg

Najwyższej jakości złącza analogowe

Wszystkie modele kart Intensity posiadają złącza RCA tak więc możliwe jest podłączenie każdego analogowego sprzętu  wideo oraz audio.

Pełna  kompatybilność z analogowymi wejściami/wyjściami typu komponent, composite i S_video oraz analog audio. Read more >

finalcutpremiere.jpg

Używaj  najpopularniejszych programów do edycji wideo

Pliki wideo są w pełni kompatybilne z popularnymi programami do edycji wideo czy też tworzenia animacji , grafiki: Apple Final Cut Pro, Adobe Premiere, Avid Media Composer, Adobe Photoshop i After Effects.
Read more >

xboxhand2.jpeg

Nagraj akcje swojej gry !!!

Podłącz Intensity do swojej konsoli do gier  i nagrywaj całą akcje !

Za pomocą Intensity można zgrać przebieg gry w pełnej jakości bez utraty klatek filmu. Znakomity sposób do archiwizacji przebiegu gry.  Zapis do formatu łatwego w późniejszej edycji i odtwarzaniu.

Intensity FamilyR
Intensity Pro PCIe capture and playback in HDMI and analog. 790 zł
Intensity Shuttle for USB 3.0 USB 3.0 capture and playback in HDMI and analog. 890 zł
Intensity Shuttle for Thunderbolt™ Thunderbolt™ capture and playback in HDMI and analog. 1100 zł
Intensity Extreme Thunderbolt™ capture and playback in HDMI and analog. 1100 zł