1 2 3 4 5 5 7
1
                        Stacje  montażowe wideo wspomagane kartą  Matrox  MXO2 mini 

gladiusmxo2mxo2 regnummxo2mxo2 raverv03mxo2
GLADIUS III  MXO2 REGNUM II MXO2   SILVERSTONE II MXO2
Stacje robocze do edycji wideo z kartą wspomagającą Matrox MXO2 mini . Przeznaczone do pracy z programem Adobe Premiere CS4/CS5/CS6/CC a także z  oprogramowaniem  edycyjnym AVID.  Polecane  gdy duże znaczenie ma idealny podgląd materiału wyjściowego na monitorze HD lub TV.  Jako opcja jest sprzętowe kodowanie do formatu H.264 - bardzo szybkie , w najwyższej jakości za pomocą sprzętowego kodeka  Matrox  MAX.

    Stacje montażowe  wideo    
gladiuseco gladius3

gryphon regnum2
GLADIUS ECO GLADIUS III Gryphon  Nowość  Digital Master 
Stacje robocze do edycji wideo/grafiki zarówno dla zaczynających przygode z montażem jak i dla zaawansowanych filmowców i grafików . Testowane do pracy z różnymi programami edycyjnymi.  Rekomendowane do Adobe Premiere CS4/CS5/CS6/CC, EDIUS 5 , 6, 7 , Pinnacle Studio HD 14, 15 , Sony Vegas 11, AVID .  Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.
 Najszybsze na rynku 6 rdzeniowe stacje roboczesilverstone 3 pro silverstone 3 pro
SILVERSTONE IV

SILVERSTONE IV PRO Nowość !

Stacje robocze do edycji wideo/grafiki dla bardzo wymagających użytkowników zbudowane bez kompromisów . Ultra szybkie procesory i najmocniejsze GTXy z szybko uporają się z najbardziej czasochłonnym renderingiem.  Idealne do profesjonalnej obróbki wideo czy grafiki. Możliwość wyposażenia w kartę   MXO2 mini dają broadcastowy podglad materiału wideo a z opcją Matrox Max  dodatkowe sprzętowe kodowanie do H.264. Każda wersja SILVERSTONE  to duży zapas mocy.

                                                                        Kompaktowe, mobilne stacje edycyjne   -  alternatywa dla laptopów

cuberider2
cuberider2pro
   CUBERIDER 2
CUBERIDER 2 PRO
Cuberider to mały przenośny komputer standardu ITX.  Pomimo swoich niewielkich wymiarów posiada moc porównywalną do niejednej desktopowej stacji roboczej. Propozycja warta uwagi jeśli często zmieniamy miejsce pracy a potrzebujemy maszyny z prawdziwego zdarzenia a nie wystarcza nam słaby laptop.