1 2 3 4 5 6 7 8
Complete professional HD/SD I/O for Mac and PC: Matrox MXO2 
 Po co kupować karte I/O  i oddzielną skrzynke z plątaniną kabli kiedy możesz mieć wszystko w jednym produkcie i do tego dużo więcej firmy Matrox MXO2 ?

Urządzenia Matrox MXo2 mogą by łatwo przenoszone pomiędzy komputerami stacjonarnymi w twojej firmie lub też  zabrane w trase i dołączone do laptopa.  Dostajesz bardzo wysokiej jakości urządzenie mające wszystkie potrzebne wyjścia /wejścia  i możliwość podglądu przez wyjście HDMI z unikalną kalibracją kolorów  Matroxa .

Bardzo dobre wspomaganie pracy wideo z najnowszym Adobe Premiere CS5 Production  Premium  zarówno w formatach HD jak i SD .To wszystko dzięki 10 bitowemu sprzetowemu silnikowi skalującemu urządzenia   Karta daje też wsparcie dla  różnych formatów i kodeków wideo.

Wersja MAX karty Matrox MXo2 daje dodatkowe korzyści w postaci bardzo szybkiego kodowania  do formatu H.264 (BlueRay) . Funkcja Max dodaje  też technologie Matrox RT,  która wspomaga zastosowany w Premiere silnik  Adobe Mercury Playback  dając możliwośc wielościeżkowej  edycji  w czasie rzeczywistym. Jak  zwykle w przypadku Matroxa jest to bezkompromisowa edycja w pełnej rozdzielczości z zastosowaniem zaawansowanym efektów w czasie rzeczywistym.

Matrox MXO2 Mini  pozwala na niedrogi  podgląd HD  w przypadku systemów edycyjnych AVIDA. Rodzina produktów MXO2 może by również  używana z komputerami  MacBook Pros, Mac Pros, oraz systemami  Apple Xserve.

DO twojej dyspozycji cała rodzina produktów MXO2 - edytuj wszystko i wszędzie !

Matrox MXO2 Mini – wyjściowa i najtańsza wersja  HDMI/analog

                                               video oraz audio I/O


Matrox MXO2 LE     –  Profesjonalna edycja HD/SD video oraz  audio I/O


Matrox MXO2            –  Kompletna edycja  HD/SD video aoraz audio I/O


Matrox MXO2 Rack – Wersja do zabudowy rack najbardziej 

                                                    zaawansowana  HD/SD